Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa °C

CEMAX MUTFAK ÜRÜNLERİ AVRUPA TEMSİLCİSİ ABDULLAH ULUSAL İLE CEMAX MUTFAK ÜRÜNLERİ HAKKINDA ROPÖRTAJ

CEMAX MUTFAK ÜRÜNLERİ AVRUPA TEMSİLCİSİ ABDULLAH ULUSAL İLE CEMAX MUTFAK ÜRÜNLERİ HAKKINDA ROPÖRTAJ
REKLAM ALANI
08.12.2021
A+
A-

CEMAX MUTFAK ÜRÜNLERİ AVRUPA TEMSİLCİSİ ABDULLAH ULUSAL İLE CEMAX MUTFAK ÜRÜNLERİ HAKKINDA ROPÖRTAJ

Cemax Mutfak Ürünleri Avrupa Temsilcisi Abdullah Ulusal, Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e Cemax Mutfak ürünleri hakkında ropörtaj verdi.

Açıklama yok.

– Merhabalar, öncelikle kendiniz ve şirketiniz hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Fotoğraf açıklaması yok.

– Merhaba, benim ismim Abdullah ULUSAN. 1979’da Antalya’da doğdum. İlk ve orta eğitimimi Antalya’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimim için 1998 yılında Berlin’e geldim. Eğitimim sonrası tekrar Antalya’ya dönüp eğitim sektöründe halen faaliyet gösteren bir şirket kurdum. Kurucumuz Cevdet Bey ile tanışmamızın ardında da CEMAX’ın Avrupa temsilciliğini üstlenmiş bulunmaktayım.

Fotoğraf açıklaması yok.
Şirketimiz “CEMAX Mutfak Ürünleri Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi”, 1993 Yılında Cevdet YILDIRIM tarafından kurulmuş ve endüstriyel mutfak ürünleri imal eden fabrikasını Gaziantep’te faaliyete geçirmiştir. Şirket kuruluşundan itibaren sektör ihtiyaçlarına en doğru ve en yenilikçi çözümleri sunmayı görev edinmiştir ve bu konudaki yatırımlarını ve çalışmalarını aralıksız ve titizlikle sürdürmektedir. Her geçen gün büyümekte olan Cemax Avrupa’da da yeni bir yapılanmaya geçmiş bulunmaktadır. Ben de Cemax’ın Avrupa organizasyonunda görev almaktayım.

Açıklama yok.
-Cemax’ ı sektörde diğer firmalardan ayıran nedir?
– Öncelikle bildiğiniz gibi çağımız artık bilgi ve teknoloji çağı. Cemax’ın da şirket olarak en çok önem verdiği konulardan birisi teknolojiyi yakından takip edip, bu teknolojileri ürünlerinin gelişiminde kullanmaktır. Özellikle ürünlerimizin enerji verimliliklerinin sektör ortalamalarının üzerinde oluşu ve kullanım kolaylıkları teknolojimizin üst seviyede olduğunun bir kanıtıdır.

Açıklama yok.
Daha önce de belirtmiş olduğum gibi çağımız bilgi çağı. Bu bağlamda şirket çalışanlarının da gerekli bilgi-beceri ve tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Cemax uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeleri, bilgi birikimlerini ve altyapıyı şirket hafızasında yedeklediği gibi çalışanlarıyla da paylaşıp, onların da uzmanlaşmasına önem vermektedir, gerekli eğitimleri düzenli olarak sağlamaktadır. Çünkü şirketimizin asıl gücünün çalışanlarımızın uzmanlığı olduğunu düşünüyoruz.

Bir mobilya ve iç mekan görseli olabilir
Müşteriler tarafından gelen taleplerin en hızlı ve en doğru şekilde çözümlenebilmesi için uzman bir ekip (buna yönetimden imalat ve montajda görev alan tüm personel dahil) gerekir diye düşünüyoruz. Bu konuda da iddialı olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Zaten bizimle şimdiye kadar çalışmış olan firmalarla çok güzel iletişimimizin olmasını buna bağlıyoruz. Bundan sonra bizimle çalışmak isteyen kişi ve/veya kurumlar da ne demek istediğimizi beraber çalışmaya başladığımızda göreceklerinden emin olabilirler.

Bir iç mekan görseli olabilir

-Cemax’ın ürün protföyünü anlatır mısınız biraz?
– Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Cemax, endüstriyel anlamda kullanılacak bir mutfağın, bu bir otel mutfağı olabilir, restaurant olabilir, yemekhane olabilir, kantin olabilir, ihtiyacı olan hemen hemen tüm ürünlerin imalatını, gerekli sertifikasyon sürecinden geçmiş Gaziantep fabrikasında, bizzat kendisi imal etmektedir. Üretimini yapmadığı birkaç ürünü ise uzman çözüm ortakları yardımıyla müşterilerine en üst kalite ve en uygun fiyattan sunmaktadır. Genel olarak bir ürün portföyü belirtmek gerekirse
-Isıtma Ürünleri
-Soğutma Ürünleri
-Salata Üniteleri
-Pişirme Üniteleri
– Açık Büfe ve
– Pasta Dolapları’nı sunabilliriz.

Bir şunu diyen bir yazı 'CEMAX 1 :: N REDMI NOTE 9 48MP QUAD CAMERA' görseli olabilir

Ürünlerimiz hakkında görsellere ulaşmak için cemaxendustriyel.com ziyaret edebilir ve daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca müşteri destek hattımızdan da bize ulaşabilir ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri birinci ağızdan temin edebilirsiniz.

Fotoğraf açıklaması yok.

– Endüstriyel Mutfak Kurmak İsteyen birisi neden CEMAX’ı tercih etmeli?
-Öncelikle biz Cemax olarak ticaret değil sanayicilik yapıyoruz. Portföyümüzün %95’inin üzerini kendimiz üretiyoruz. Ayrıca montajını da kendimiz yapıyoruz. Dolayısıyla, özellikle Avrupa’da rakiplerimizle karşılaştırıldığında müşterilerimize daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata ve daha hızlı sunabiliyoruz. Bunun yanı sıra üretici firma olduğumuz için satış sonrası destek konusunda da çok iddialıyız. Müşterilerimizin olası yeni taleplerinin ve sorunlarının çözümünde etkin rol oynamaktayız. Kurucumuz Cevdet Bey’in her zaman söylediği bir söz vardır: “kimse Cemax’la tanışmadan sipariş vermemeli”. Tabii ki herkes kendi fikirlerini uygulamakta özgürdür ama son kararlarını vermeden önce bizimle irtibata geçmelerinin onların yararına olacağını biliyoruz.

Bir şunu diyen bir yazı 'MAX' görseli olabilir
– Kalite Standartları Konusunda Cemax ne durumda ?
– Biraz önce de bahsettiğim gibi Cemax düzenli olarak bilgi ve teknolojiye yatırım yapmaktadır. Bunun içi gerekli olan sertifikasyon süreçleri sürekli olarak devam etmektedir. Türk Patent ve Marka Kurumu , IQR Certifications, QCS International Certifications ve Aliment Certifications’ dan almış olduğumuz sertifikaları yine internet sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

Fotoğraf açıklaması yok.
-Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?
-Öncelikle bize kendimizi anlatma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Cemax olarak tüm Avrupa’da endüstriyel mutfak kurma kabiliyetimiz vardır. Kurucumuz Cevdet Bey’in dediği gibi “Cemax’la tanışmadan siparişinizi vermeyin”.

Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.